⋮⋮⋮
No.
904
>>903хтось пробував генту чи арч. чи є сенс ставити? свог очасу бавився усім під ряд від бубунти до слаки. цікавить наступне. наскільки генту дає швидкодії при прямих руках
ходить інфа що нормально якщо руки не здупи і все налаштувати під свою бляху
⋮⋮⋮
No.
905
>>904Ха так любий дистрибутив можна перезібрати, просто ці з початку кажуть що все треба перебирать я про генту, а арч такий як всі дистрибутиви
⋮⋮⋮
No.
906
в мене арч
> а арч такий як всі дистрибутиви
відразу видно віндузятника
⋮⋮⋮
No.
907
>>906Ну і де в тебе логіка ?
⋮⋮⋮
No.
908
>>906все що можна зробити в арч можна і зробити майже
в буд якому дистрибутиві і інсталяція в тому числі тільки команди будуть відрізнятися
⋮⋮⋮
No.
909
>>908зробити то можна, але у арча особлива філософія - почни з нуля, і роздуплися сам, в той час, коли в багатьох інших дистрибутивів філософія така - ми вам напихали всякого потрібного, і непотрібного, і спростили все, що можна, аби ви легко встановили дистрибутив і у вас вже все було готове.
Плюс останнього підходу в тому, що початківцю непотрібно витрачати багато часу та сил на встановлення та налаштування системи, а мінус, це те, що якщо колись виникне якась проблема, то користувачу доведеться або просить когось іншого полагодити помилку, або все ж таки витрачати власний час та сили, аби розібратись самому. А подібні помилки виникають навіть на бубунтах з мінтом, хоча вони дуже популярні і типу стабільні системи. Також мінус - це більше використання ресурсів, тому що в комплекті відразу йде купа такого, що може бути й непотрібним.
Плюси Арча - вам дається мінімальна система, котра навіть не має графічної оболонки, і під час встановлення та налаштування її, користувач здобуває цінні знання, котрі дозволять йому не просто швидко пофіксити проблеми, котрі можуть виникнути в майбутньому, але й налаштувати систему під себе, тобто, встановлювати лише ті пакунки, котрі йому необхідні, таким чином ресурси будуть витрачатись лише на необхідні користувачу процеси. Також в процесі налаштування можна здобувати такі знання, про котрі звичайний користувач бубунти та мінта міг би ніколи й не знати, як от те, що окрім X ще й існує Wayland, те, скільки існує різноманітних DE, те, що можна жити й працювати без DE, а зі звичайним WM, котрих теж ж не один і не два, і т.д.
Мінусом Арча є як раз те, що на початку доведеться витрачати багато часу, аби розібратись в усьому, я от хвилин 40 витратив, аби розібратись, як під'єднатися до wifi в процесі встановлення.
Так що, хоч і в інших дистрибутивах можна робити те, що й в Арчі - казати, що Арч та решта дистрів однакові - ніяк не можна.
⋮⋮⋮
No.
910
>>909Ліл. той же дебіан в нетінстал,але це неважливо.
Більшість користувачів арча тупо копипастять все з віки і це можна потім прослідкувати на різних форумах в том числі англійських, але я до чого це все Арч це і є один і з цих дистрибутивів що ти описав і нічого він не несе щоб ти собі там не надумав це інструмент як і всі інші дистрибутиви якщо уважно прочитати документацію та хоть і до мінта там теж буде такий посил
Бла бла бла Гуґу гуга
⋮⋮⋮
No.
911
>>910Так не тільки я думаю, але й інші користувачі Арча, котрі перепробували й інші дистрибутиви, як і я. Мабуть, тобі припікає від того, що ти не Арч-козак, а якийсь Бубунту-турок, от і бісишся.
⋮⋮⋮
No.
912
>>911Мені не припікає, і вмне gentoo,і я знаю чому, я нею користуюсь відмінно від тебе, і таких як ти.
Ти себе прирівнюєш хуй зна докого, але ти таким не являєшся, ти їх просто мавпуєш ось і все
⋮⋮⋮
No.
914
>>912Як я тебе розумію цих мавпочок по наплід-жувалося що капець на слухаються трушних лінуксоїдів і починають їх мавпувати не розумуючи як система працює і такдалі а просто копіюючи бездумно з віки ну нічого я вірю що трушні лінуксоїди будуть їм вправляти мізки і все внятно розжовувать і класти їм до рота і додатково слинити
⋮⋮⋮
No.
915
>>912Так я про себе нічого й не казав, я відносно нещодавно почав лінуксом користуватись, і багато чого не знаю, але користуючись Арчем відчуваю себе краще, ніж коли користувався бубунтами з мінтами, і до генту я теж дійду, коли час вільний буде, і спробую встановити.
В тебе проблема з самооцінкою, чи що?
⋮⋮⋮
No.
916
>>913Вали назад на двач, дегрод.
⋮⋮⋮
No.
917
>>915Та забий на нього, бач він бісенятко зловив і пише всякі сміхуйочки і вважає себе не вябатся яким Петросяном
⋮⋮⋮
No.
918
>>916Ґа сам вали де хочу там і серу
⋮⋮⋮
No.
919
Ну добре зізнаюсь цю всю гілку я сам собою розмовляю
⋮⋮⋮
No.
920
несподівано лінукс-тред дістав жваве обговорення
⋮⋮⋮
No.
922
>>920Я, як ОП, сам вражений.
⋮⋮⋮
No.
925
>>924Сидїти на Хромі, а не на Лисї.
⋮⋮⋮
No.
926
>>924select[multiple],
textarea,
input:not([type]),
input[type="text"],
input[type="search"],
input[type="password"] {
color:#000;
background-color:#FFFFFF;
-moz-appearance: none !important;
margin: 1px;
border: 2px solid ThreeDShadow;
-moz-border-top-colors: ThreeDShadow Window;
-moz-border-right-colors: ThreeDShadow ThreeDHighlight;
-moz-border-bottom-colors: ThreeDShadow ThreeDHighlight;
-moz-border-left-colors: ThreeDShadow Window;
-moz-border-radius: 5px;
padding: 1px;
}
select[multiple] {
border-width: 2px 1px 2px 2px;
background-color:#FFFFFF;
-moz-border-radius-topright: 0;
-moz-border-radius-bottomright: 0;
-moz-border-bottom-colors: ThreeDShadow Window;
-moz-border-right-colors: ThreeDShadow;
padding: 1px 0;
}
select[multiple]:hover,
textarea:hover,
input:not([type]):hover,
input[type="text"]:hover,
input[type="search"]:hover,
input[type="password"]:hover {
-moz-border-top-colors: #3687e3 #91c5ff;
background-color:#FFFFFF;
-moz-border-right-colors: #3687e3 #91c5ff;
-moz-border-bottom-colors: #3687e3 #91c5ff;
-moz-border-left-colors: #3687e3 #91c5ff;
}
select[multiple]:focus,
textarea:focus,
input:not([type]):focus,
input[type="text"]:focus,
input[type="search"]:focus,
input[type="password"]:focus {
-moz-border-top-colors: #2f5887 #abc3de;
background-color:#FFFFFF;
-moz-border-right-colors: #2f5887 #abc3de;
-moz-border-bottom-colors: #2f5887 #abc3de;
-moz-border-left-colors: #2f5887 #abc3de;
}
Ну що сам додумаєшся куди вписати
⋮⋮⋮
No.
927
>>924mozilla/firefox/назва профілю/chrome/userContent.css
і впендюрюєш що той пеніс
>>926 зверху на калякав
⋮⋮⋮
No.
928
>>924ще можна в ляльку впендюрити
textarea { color: black !important; }
⋮⋮⋮
No.
930
>>927Хлопці, не обсцикайте, але де лежить той .css, якщо йти від кореня?
⋮⋮⋮
No.
931
>>930sudo find / -name userContent.css
⋮⋮⋮
No.
932
>>931Спробую зранку, бо стандартними засобами файлового менеджера це не вдавалось.
⋮⋮⋮
No.
933
>>932я вже спробував і не знайшов, в мене і хром і хроміум встановлені, і лисиця теж, знайшов тільки папку .../content/style.css десь всередині chromium'них директорій
⋮⋮⋮
No.
934
>>933його треба створити ти що за ґуґлити не можеш опецьок
⋮⋮⋮
No.
935
>>930він лежить в домашньому каталозі тобто
/home/Тарас/.mozilla/firefox/Назва_профилю/chrome/userContent.css
якщо нема в директорії профілю каталога chrome створи його короче скопіюй цей файл
https://mega.nz/#!dtcziS5Q!OxgbScHj-YG6HJI8An5MFXSfPnWL3dTcr1VJJAuhYKs в chrome
⋮⋮⋮
No.
937
>>936А, все, виправив. Не туди запхав. Нарешті все працює. Всім дякую.
⋮⋮⋮
No.
938
>>936а я думав, що лінуксоїди, то розумніші люди, а воно сидить з кацапійським інтерфейсом
⋮⋮⋮
No.
940
>>938а що робити, коли твої друзяки є кацапами?
⋮⋮⋮
No.
941
>>940Планувати їхня вбивство, а потім з їхніх трупів зробити опудала, і любуватися ними, і не задавати дурних питань не по темі гілки, підстилка москальська.
⋮⋮⋮
No.
949
>>904> наскільки генту дає швидкодії при прямих руках1-5% від сили
⋮⋮⋮
No.
950
>>947В мене було таке - докер не прибирав за собою
⋮⋮⋮
No.
953
>>952>подробнішевибачте що
якось не звучить tbh
⋮⋮⋮
No.
954
>>950Можна якось детальніше?
Буд ласка.
⋮⋮⋮
No.
955
>>947Ці ваші Gui, давай мені консольний вихлоп, і що в тебе за дистрибутив ?
⋮⋮⋮
No.
957
>>956Мася я мав на увазі, щоб ти зроби в консолці що ти робиш в Gui і показав вихлоп
⋮⋮⋮
No.
958
>>947pacman -Sc
rm /var/cache/pacman/pkg/*.part
pacman -Syyu
спробуй від рута
⋮⋮⋮
No.
959
>>958ну ще можеш це спробувати
sudo rm /var/lib/pacman/db.lck
⋮⋮⋮
No.
960
>>947От нащо ти поставив собі арч? Ти сам кричиш що хочеш розібратися в системі, так ти сам мусиш перечитати в соляного арч віки щоб зрозуміти чому
може виникнути така помилка і хочаб з чого почати шукати ту проблему
⋮⋮⋮
No.
961
За давати питання це нормально, щоб економити
час але є якісь базові речі які потрібно знати щоб правильно запитувати.
⋮⋮⋮
No.
963
>>954docker volume rm $(docker volume ls -qf dangling=true)
ось.
docker volume ls -qf dangling=true покаже чи немає в тебе непотрібних імеджів а rm підчистить їхній список
⋮⋮⋮
No.
964
>>963звісно якшо в тебе є докер і то він піднасрав
⋮⋮⋮
No.
965
>>964У мене не встановлений докер
⋮⋮⋮
No.
966
>> 965
тобі вже сказали що спробувати
>sudo pacman -Sc
>sudo rm /var/cache/pacman/pkg/*.part
>sudo pacman -Syyu
>sudo rm /var/lib/pacman/db.lck
⋮⋮⋮
No.
967
>>947Тобі з арчем сексу мало?
Подивись кеш ГТК.Так, стоп...Російськомовний інтерфейс?Ноу вей!
⋮⋮⋮
No.
968
>>947НТФС дає сміттєві файли при копіюванні та переміщенні даних.В тебе повно цього гівна.Ще глянь на биті файли.Використай sudo dfc / чи якось так.
⋮⋮⋮
No.
970
Встановив вібер шляхом перепаковки з рпм-пакету. Установка пройшла без проблем, а от після цього воно не хоче синхронізуватися з телефоном, посилаючись на нібито відсутність інтернетів, хоча з'єднання є. Міжмережевий екран екран знаходиться в дефолтному неактивному стані. В чому може бути причина?
inb4: вібер для бидла!1!! але мені доводиться працювати з необмеженим колом людей, тому потрібно мати максимально широкий набір засобів комунікації.
⋮⋮⋮
No.
972
>>970> вібер для бидла!1!!Зайшов в тред, щоб це написати. Але бачу ти й сам це розумієш.
⋮⋮⋮
No.
973
>>972А що нее для БИДЛА ҐА ?
⋮⋮⋮
No.
974
>>972> вібер для бидла!1!!Є багато месенджерів, але проблема в том що ними мало хто користуються ну якщо ти сам особисто їм не поставиш, але родичі і друзі родичів
це не бидло а просто комп'ютерно не грамотні люди і важко їх на звати бидлом
⋮⋮⋮
No.
975
>>924Оскільки Хроміум шчось робить супроти протизаманувкових додатків (дешчо очікувано, однак чекав лиш митї), то потроху знаьмую з Лисою (хоча єї не люблю, бо тут проблеми з пошуками, котрих я частенько вживаю + лїньки злаштувати основного пошуку), то теж мав такого питаня. Але мені лїньки і тут, але пошук вказав на таке:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/text-contrast-for-dark-themes/Нaче працює.
⋮⋮⋮
No.
976
>>974> проблема в том що ними мало хто користуються Просто в тебе оточення таке. Вони мабуть і в Однокласниках сидять.
>>973WhatsApp, iMessage, Telegram.
⋮⋮⋮
No.
977
>>972>>976Ну висрались, і добре. А все ж мені треба якось комунікуватись з бидлом.
⋮⋮⋮
No.
978
>>976>WhatsApp, TelegramОй не можу я аж на підлогу в пав зі сміху ну ти Петросян ой не можу не для бидна ой фу все
⋮⋮⋮
No.
979
>>978Тепер ти розумієш яке нерозвинуте бидло сидить у Viber, що навіть WhatsApp та Telegram кращі від нього.
От у майбутньому звертай увагу на людей, та месенджери, якими вони користуються. Бо я вже давно помітив, що більша частина користувачів Viber — це аудиторія Однокласників, або дуже близька до неї.
⋮⋮⋮
No.
980
>>977Лінукс огороджує тебе від бидла. Цінуй це.
⋮⋮⋮
No.
981
>>980Це ти сам придумав ? Чи що ?
Не верзи дурні тут вісі освічені
довбойоби
⋮⋮⋮
No.
982
Думаю перекотитися на інший дистрибутив, може щось порадите?
⋮⋮⋮
No.
984
>>983Ну в мене нема якихсь вимог сиджу на дебіані унстабле він
працює добре просто захотілось чогось новенького
⋮⋮⋮
No.
985
>>981Ти зовсім дурний якийсь. Краще мовчи.
⋮⋮⋮
No.
986
>>985Так ти сам з себе робиш дурного і не можеш пояснити за це
⋮⋮⋮
No.
987
>>982Жодні питання не будуть розглядатися, поки в мене не запрацює вайбер.
⋮⋮⋮
No.
991
>>990вихлоп якийсь нє ? Який дистрибутив нє.
⋮⋮⋮
No.
992
>>986Чому ти спілкуєшся як бот? У тебе там все нормально? Ліків вистачає?
⋮⋮⋮
No.
993
>>992На види приклад ботів, так ліків вистачає дякую що
поцікавився.
⋮⋮⋮
No.
994
>>991LMDE 64-bit, який вихлоп може бути корисним?
⋮⋮⋮
No.
995
>>993Ну от знову. Може ти через гугл перекладач пишеш?
⋮⋮⋮
No.
996
>>995Не знаю чого ти мене обузеш, зла ти людина, це не я тобі писав чесно.
⋮⋮⋮
No.
997
>>996Ну ти точно хворий якийсь. Спочатку відповідаєш мені, а потім кажеш що то не ти.
⋮⋮⋮
No.
998
>>997Так, то не я ти що геть з глузду з'їхав?
⋮⋮⋮
No.
999
>>998Ех, схоже ще один безос не витримав зубожіння і поїхав головою.
⋮⋮⋮
No.
1000
>>999Лалка, це два довбойоби вважають себе Петросянами, і взагалі ти тупий взагалі, що не можеш в таку елементарну проблему\/
⋮⋮⋮
No.
1001
>>1000То не я писав про тих петросянів. Я взагалі впевнений, що то один Семен. А щодо проблеми, то я і не вважаю себе ахуєть яким спеціалістом.
⋮⋮⋮
No.
1004
>>904Хочу якось з генту побавитись, я так поняв шо якшо гарно дрова підібрати і зкомпілювати інтелівським компілятором, а потім все решта вибравши правильні прапорці компіляції, то получиться няша і скіл в розумінні цієї кухні підвищиться. Але поки депресую по інших причинах.
Алсо, вже якшо на то пішло, можна після генту бавитись в LFS.
⋮⋮⋮
No.
1005
>>979Доречі яка альтернатива Телезі є у постсовку?
так шоб не якийсь заморський Сігнал і хакерські Хексчати чи ХМПП клієнти
⋮⋮⋮
No.
1006
>>970Памятаю колись ставив отой Вібер на убунту, але воно не захотіло ставитись без встановленої на телефон апки, шось там матюкалось, то я й видалив його.
⋮⋮⋮
No.
1008
>>1006бубунтофоном користувався?
⋮⋮⋮
No.
1010
>>1005До телеграму всі користувались WhatsApp та iMessage. Власне я й зараз думаю відмовитись від телеграму на їх користь. Бо краще вже зонд вид Кума з Фастова, чим від москаля Павла з Росії.
⋮⋮⋮
No.
1011
>>1008ні, у мене пічалька з телефонами була, а зараз взагалі не андроід, убунту тач напевно на якийсь популярний прилад варто ставити, шоб на мізер англомовних гайдів наткнутись. Андроідофони які були мали тільки свій фірмовий фірмваре, ніяких там реплікант чи лінейдж, не говорячи про решту.
Цікаво звичайно чи можна більдити Андроід прям як Генту на пека, але думаю це ще більш заморочно.
⋮⋮⋮
No.
1012
>>1010а яка різниця? якшо ти не барижиш краденими наркотиками чи 4 рази перепроданими автоматами з ато,
то тобі мало би бути насрати
ну або ж тобі сподобалася лоля якій ше нема 16 і вона донька програміста який аналізує весь трафік в будинку і читає всі її переписки
⋮⋮⋮
No.
1013
>>1012Де твоя логіка? Якби я барижив, то я б навпаки користувався москальським телеграмом.
⋮⋮⋮
No.
1014
>>1013та всерівно частина сбу підпорядковується фсб
а інша частина надтоправорадикалам які ходять по вулицях і бють людей
⋮⋮⋮
No.
1017
>>1006вібер нікуди не хоче ставитись без телефонної апки. такий вже він
⋮⋮⋮
No.
1018
>>1008бубунтофон мертвий, ба навіть мертвороджений.
⋮⋮⋮
No.
1040
>>1039Ні, це йобаний псевдо інтелігентний рагуль ще й людям погрожує, і тримає сайт на свинособачій.
Чому нема відосів??? Богдан — ледащо!!! :-|Якщо він хоче заробляти на Лінуксі в такий спосіб красти статті з інших ресурсів, я проти нього нічого не маю, але таку позицію яку він зайняв і продовжує просувати це просто якась срань.
⋮⋮⋮
No.
1238
>>1237Ах ти ж йобана кацапиха!
Ти в мову білих панів не тямиш?
⋮⋮⋮
No.
1239
>>1238Ну все, досить. Давай щось по суті.
⋮⋮⋮
No.
1253
>>1240Курва бан за московите зображення
А на віщо тобі вінда такий дебік що пісець
⋮⋮⋮
No.
1260
>>1240Йди нахуй, луркойоб їбаний
⋮⋮⋮
No.
1557
Хтось має справу з друком на лінуксах? Маю робочий HP1102, з ким система взаємодіє через hplip 3.16. Загалом, все працює, але бачу що на сайті є новіша версія 3.19, чи варто її ставити і якщо так, як то зробити, щоб не зламати те що є?
⋮⋮⋮
No.
1559
>>1557а щось має зламатися від оновлення?
⋮⋮⋮
No.
1560
і нащо тобі оновлення якщо все і так працює?
⋮⋮⋮
No.
1561
>>1559Уточню - оновлення вручну, скачуванням драйверу з сайту. В репозиторіях, за дебіанівською традицією, стара перевірена версія.
>>1560Та хз, просто цікавлюсь.
⋮⋮⋮
No.
1652
>>1559Наприклад, крім власне hplip'а, в системі встановлені допоміжні пакети, наприклад hplip-gui та інші, які залежать від власне hplip'а версії 3.16. І я не розібрався, чи підтягне новий драйвер 3.19 допоміжні пакети для нормальної роботи.
>>1560Воно працює, але зрідка бувають дрібні косяки. 1)Наприклад, перший після увімкнення ноута друк іноді підвисає в статусі
Відкладено, поки примусово не тицнюти на
Продовжити. 2) Я досі не врізався, як роздрукувати декілька зображень на одній сторінці. 3) Не вистачає кнопки Друк в контекстному меню файлового менеджеру. і т.д. Можливо, щось із цього вирішено в новішій версії.
⋮⋮⋮
No.
1653
>>1039З однієї сторони створює україномовний контент і поводиться так, ніби йому дуже важлива мова, а з іншої сайтик таки дійсно на свинособачій.
Півроку тому він викупив його в якогось кацапа, і сказав, що не буде дуже різко українізовувати його, аби не злякати його виїбаних кацапами в рота відвідувачів, але сайтик як був кацапський, так і є, що наштовхує на думку - він або пиздить про те, що йому не начхати на мову, або ж в нього шизофренія.
Власне, через цю "багатобічність" я від нього і відписався.
⋮⋮⋮
No.
1654
Питання: яка система лінукса підійде для старого компа, щоб якнайменше глючило, поменше тягнуло оперативкий відюхи? Зара маю стандартну убунту 18.04, але воно добряче підглючує. А до весни навряд новий комп куплю.
⋮⋮⋮
No.
1655
>>1654Пам'ятаю, в 14 році збирав систему для 4 пентіуму на базі базової Slackware 14 з icewm та alsa замість pulseaudio. Довелось довгенько налаштовувати, збирати пакунки та доводити до пуття, але все вийшло. Система досі працює ...
⋮⋮⋮
No.
1656
>>1654Будь-яка без systemd и середовищ як Gnome, KDE чи LXDE.
раджу Alpine LinuxДо речі, який ти маєш комп'ютер?
⋮⋮⋮
No.
1658
>>1657Завеликий для ініту.
⋮⋮⋮
No.
1739
>>1737сорти одного й того ж лайна
⋮⋮⋮
No.
1744
нитка рагулів
⋮⋮⋮
No.
1746
>>1744Ти в кожному треді про рагулів пишеш. Навіщо витрачаєш життя на це?
⋮⋮⋮
No.
1756
>>1751Ґенту без графічного інтерфейсу, очевидно ж
⋮⋮⋮
No.
1759
>>1757молодець, тепер віддай діду та купи собі нормальний ноут
⋮⋮⋮
No.
1760
>>1759>купи собі нормальний ноутБез проблем. Тобі на яку картку зручніше гроші кинути - ПБ чи монобанк?
⋮⋮⋮
No.
1761
>>1760Хто то бі винен що ти їбучий зубожілий укр
⋮⋮⋮
No.
1762
>>1757Спробуй Puppy linux
⋮⋮⋮
No.
1763
>>1761> Хто то бі Не знаю, я гетеро.
⋮⋮⋮
No.
1764
>>1763> Не знаю, я гетеро.Судячи з твоєї реакції, то точно якийсь латентний, бо так реагуєш на слово "бі"
⋮⋮⋮
No.
1765
>>1764Як реагую? Констатую факти?
⋮⋮⋮
No.
1766
>>1762Читав про неї. Які переваги?
⋮⋮⋮
No.
1770
>>1766так звані контейнери готові більше нема переваг
⋮⋮⋮
No.
1779
>>1766колись пробував. ніякиг переваг в порівнянні з дебіянами-убунтами не помітив. немає сенсу з нею зв'язуватись
повз
⋮⋮⋮
No.
1780
>>1766Надлегка, модульна, працює з флешки
⋮⋮⋮
No.
1783
>>1780>працює з флешкиЛіл. Ґномобунту теж з флешки працює.
⋮⋮⋮
No.
1784
>>1783Порівняй розмір, порівняй наповненість та можливість докинути sfs до puppy linux і неможливість зробити цього з дефолтною *бунту
⋮⋮⋮
No.
1785
>>1784Аргумент звучав так:
>працює з флешкиЯ його й прокоментував.
Не вибухай
, рагулику.
⋮⋮⋮
No.
1786
>>1785> рагулику.рукалицеяк же ви дістали мене вживанням цього слова ..
⋮⋮⋮
No.
1788
>>1786> вживаннямМмм... іменникові звороти, як у справжнього недорікуватого рагуля.
⋮⋮⋮
No.
1789
>>1788маржино, я тобі можу хіба що прутнем по мармизі поводити і все, на більше ти й не заслуговуєш
⋮⋮⋮
No.
1790
>>1786> рагулицеПофіксив, не дякуй.
⋮⋮⋮
No.
1810
Підкажіть гідний переглядач зображень з простими функціями редактування типу обрізати, повернути.
⋮⋮⋮
No.
1812
>>1811Ага ага так іди нахуй
>>1810nomacs
⋮⋮⋮
No.
1813
>>1812а що не так з попереднім варіантом?
⋮⋮⋮
No.
1814
>>1813Воно думає що XnView тільки під вікна
⋮⋮⋮
No.
2125
>>1814Яка різниця? Воно пропрієтарне і виглядає як привіт із кватирок. Навіть оновлення саме перевіряє, у той час як навіть Microsoft підняв репозиторії для Skype і VS Code.
⋮⋮⋮
No.
2128
А можна порадити переглядач зображень для Windows 10? Хочеться щось типу старого вбудованого переглядача зображень Вікон, а не ці нові довбнуті Фотографії
⋮⋮⋮
No.
2130
>>2128досі користуюсь picasa, але її вже бозна скільки років не підтримують
⋮⋮⋮
No.
2133
Нагадайте софт для очей.
⋮⋮⋮
No.
2134
Дякую усім, але я поставив FastStone Image Viewer
⋮⋮⋮
No.
2135
>>2130Кропивую, теж її використовую. Відкриває зображення швидко і виглядає чудово, навіть попри те що не обновлялася бозна скільки.
⋮⋮⋮
No.
2136
>>2135А що там оновлювати ?
⋮⋮⋮
No.
2137
>>2134Хм ти ж хотів щось схоже, а пофіг.
⋮⋮⋮
No.
2144
Не вже під лінукс нема софтини, яка в нічний час приглушує яскравість монітору? Пам'ятаю щось там redEyes
⋮⋮⋮
No.
2147
>>2144Redshift, в мінті йде по дефолту
⋮⋮⋮
No.
2148
>>2147До речі, знаєш як поставити, щоб вона автоматично міняла режим залежно від проміжку доби? Треба скрипт писати чи може є щось вбудоване?
⋮⋮⋮
No.
2239
>>2149Скільки вона жере оперативної пам'яті? При старті.
⋮⋮⋮
No.
2330
>>2148Га? Воно за замовчуванням має змінювати гаму залежно від часу доби. Хіба що може неправильно розраховувати її, якщо не задаси координати.
⋮⋮⋮
No.
2343
>>903Нубське питання, як виводити такі картиночки в терміналі?)
⋮⋮⋮
No.
2344
>>2343встанови screenfetch
⋮⋮⋮
No.
2347
>>2346Ти б інструкцію б дав чи що
Відкрити Powershell від імені адміністратора
Install-Module -Name windows-screenfetch
Set-ExecutionPolicy -ExecutionPolicy Unrestricted
Import-Module windows-screenfetch
Screenfetch
⋮⋮⋮
No.
2348
>>2347Срань! Чому Хинською? Просто знайшов зняток чи шчо?
Про вказо̂вки — буде дешчо довго:
– встановиит Сиґвин
https://cygwin.com/– запустити потре̂бний пис, я знайшов такого:
https://github.com/nijikokun/WinScreeny явно не дуже файний, але я і не дуже шукавна зобразе̂ за твойим вказом, але теж на Сиґвине̂.
⋮⋮⋮
No.
2349
>>2348То в мене просто не стоїть, а ось cygwin дуже помагала всій час
⋮⋮⋮
No.
2351
>>2349> То в мене просто не стоїтьТо лікуйся.
⋮⋮⋮
No.
2353
>>2352Куніцин, залогіньтесь.
⋮⋮⋮
No.
2518
Як поставити цей ваш лінукс на GPT+UEFI
⋮⋮⋮
No.
2519
>>2518в параметрах біос міняєш опцію
secure boot на
legacy boot і погнав
⋮⋮⋮
No.
2520
>>2519А якщо там такого нема та й GPT ти нічого не сказав
⋮⋮⋮
No.
2521
>>2520показуй конкретно, що й на якому етапі не дає тобі встановити систему, бо це як розмова сліпого з глухим
⋮⋮⋮
No.
2522
>>2519Пенсіонере, йди спати!
⋮⋮⋮
No.
2523
>>2518Лінукс має бути записаний на флешку, розмічену в GPT і диск, на який ти маєш встановлювати його теж має бути розмічений в GPT+secure boot, а не legacy boot
⋮⋮⋮
No.
2540
Дуже багато книжок є на російський про лінук, а є хоч одна на Українській?
⋮⋮⋮
No.
2544
>>2541Й взагалі, чому в тебе виникла така потреба кудись переходить ?
⋮⋮⋮
No.
2545
>>2544Дух авантюриста + потреба оптимізовувати систему під старий комп'ютер.
⋮⋮⋮
No.
2546
>>2545Ну тоді став Debian sin та нічого не бійся
debootstrap --include=dselect --arch x86_64 Sid /dev/sda*
⋮⋮⋮
No.
2547
>>2545>оптимізовувати систему під старий комп'ютерТи й можеш і на бубунті питання тільки у твоїх знаннях та готовності ці знання здобувати так що це все суб'єктивно бубунта дебіан
⋮⋮⋮
No.
2555
>>2554Поставити можливо і вдасться, а от нормально працювати вже ні. Воно ж навіть у розробників не дуже популярне. Це скоріше дослідницький проєкт, ніж дистрибутив для практичного застосування.
⋮⋮⋮
No.
2557
>>2555> дослідницький проєктВ сенсі "дослідницький"? Досліджувати Лінух?
⋮⋮⋮
No.
2560
>>2554Коли маєш багато вільного часу не в сенсі з ним кохатися, а що компіляціє забирає час й крои хоч щось оновити теж це все час
⋮⋮⋮
No.
2562
>>2560Це не проблема, хай компілюється, а я книжечку почитаю.
⋮⋮⋮
No.
2563
>>2543Якщо в мене GeForce, то Дебіян не сваритиметься?
⋮⋮⋮
No.
2567
>>2566Що значить навіть? чого вона має не іти ?
⋮⋮⋮
No.
2576
>>975пане цятко, я вас впізнав
⋮⋮⋮
No.
2581
>>2568Пиздець, не до того я ВНЗ пішов...
⋮⋮⋮
No.
2597
>>2556Не сказав би що дуже. Встановив на віртуальну машину.
Поки що гола, мінімальна інсталяція. Завтра думатиму, що туди накинути. Плану lxqt.
Чесно кажучи, система сподобалася. Поставлю на домашній комп чи куплю старий ThinkPad і туди поставлю.
>>2560Так, про компіляції зрозумів, ліл.
⋮⋮⋮
No.
2614
>>2597> Плану lxqtГеть передумав ставити стільниці.
Поставив лише мінімалістичну стільницю -
dwm. І емулятор терміналу від тієї ж конторки -
st. Власне, ви все бачите на пікрілейтед.
Те саме планую й перенести на реальний комп.
Посцяв на всіх, хто УЦТ розказував, що Gentoo дꙋже складна для новачка.
⋮⋮⋮
No.
2616
Залишилося навчитися конфігурувати kernel - і можна ставити на реальну машиину.
>>2615Ок.
⋮⋮⋮
No.
2617
>>2614> стільницю*
віконницю
⋮⋮⋮
No.
2649
>>2616Пишу з віртуальної машини. Нарешті додав українську в xorg. Така дрібничка не давала - ",winkeys" в опціях клавіатури.
Поміг, як не дивно, сайт FreeBSD.
⋮⋮⋮
No.
2650
>>2649>додав українську в xorgЦе як ? Взагалі ти про що ?
⋮⋮⋮
No.
2651
>>2649XKBLAYOUT="us,ua"
XKBOPTIONS="grp:rwin_toggle,terminate:ctrl_alt_bksp,grp_led:scroll,ctrl:nocaps"Ти про це, чи що ?
⋮⋮⋮
No.
2652
>>2650Налаштування
XkbLayout у
10-keyboard.conf файл.
Як зазначав раніше, я не встановлював стільницю, тому треба було додати опцію перемикання розкладок у налаштування самого
X.
⋮⋮⋮
No.
2654
>>2653Тю, а я подумав що переклад запиляв документації
⋮⋮⋮
No.
2655
>>2654Я подав заявку на перекладача вікі Gentoo. Але ще не схвалили.
⋮⋮⋮
No.
2656
>>2655Молодець, сподіваюся схвалять.
⋮⋮⋮
No.
2657
>>2656Вони всіх схвалюють, то не бачу причин для відмови.
⋮⋮⋮
No.
2659
>>2614> дꙋже складнавона не складна, просто для її налаштування (під себе) потрібно багато часу
⋮⋮⋮
No.
2660
>>2659Так, цього не заперечиш.
⋮⋮⋮
No.
3414
А як дізнатися у мене статичний чи динамічний айпі на локалці?
⋮⋮⋮
No.
3420
>>3415А іксти взагалі стартують ?
⋮⋮⋮
No.
3422
>>3420>>3421Мені підказують, що відсутня папка "data" у /var/lib/lightdm, але як пофіксити, невідомо.
⋮⋮⋮
No.
3434
>>3415переставити лайтдм наприклад?
⋮⋮⋮
No.
3435
>>3434Пробував purge з подальшим встановленням, не допомагає.
⋮⋮⋮
No.
3436
>>3420>>3434А взагалі, не знайшовши вирішення проблеми, пішов на радикальний крок — зніс к такій то матері систему
все одно давно хотів. Але й тут обісрався. Вручну розмістив диск, пікрелейтед, але при ввімкненні комп'ютера він бачить лише він10, яка стоїть в дуалбуті. Що я роблю не так?
⋮⋮⋮
No.
3440
>>3436>>3437Поки дочекаєшся допомоги, сам знайдеш
⋮⋮⋮
No.
3445
>>3436Власне, кроки мають бути наступними:
1.Розбиваєш диск з якогось лайвсд
2.Ставиш на один з розділів необхідний тобі Win
3.Після встановлення Win ставиш улюблений nix
????
Профіт
Якщо ставити Win після nix, то вийде лажа.
⋮⋮⋮
No.
3446
>>3445Все виявилось навіть простіше — треба було існуючий розділ efi, той що розміром 100 мб, відмітити як завантажувальний.
⋮⋮⋮
No.
3447
>>903Нубське питання: яка утиліта використовується на оп піку
⋮⋮⋮
No.
3457
>>3449screenfetch ще можна юзати
⋮⋮⋮
No.
3832
Які переглядачі відкривають .webp? Бо якось дивно користуватись браузером, щоб глянути картинку.